O mnie

BudzykAvatar

Paweł Budzyk

Programista / Właściciel firmy Owen.pl

Witam serdecznie, nazywam się Paweł i jestem programistą zajmującym się tworzeniem aplikacji internetowych, mobilnych, stron oraz sklepów internetowych. Pracuję głównie w branży internetowej, która jest Ci na co dzień bliska, i mam przyjemność przedstawiać na tym blogu procesy tworzenia aplikacji i stron internetowych, zagadnienia związane z marketingiem i promocją w internecie oraz różne luźne przemyślenia biznesowe. Jako wielki pasjonat AI oraz uczenia maszynowego, będę również dzielił się z Wami moją wiedzą w tym zakresie.

Swoją pierwszą działalność gospodarczą założyłem zaraz po ukończeniu szkoły w 2012 roku, mając zaledwie 18 lat. Była to agencja reklamowa, ale jako młody i niedoświadczony przedsiębiorca musiałem zmagać się z licznymi trudnościami, zanim moja firma zaczęła przynosić zyski.

Mam nadzieję, że dzięki mojemu blogowi Ty i Twoja firma unikniecie wielu problemów, jakie ja musiałem rozwiązywać na początku swojej kariery. Zachęcam do regularnego czytania i obserwowania mojego bloga.


OBSERWUJ MNIE